O nas

Firma AIW Turbo Sp. z o.o. zajmuje się profesjonalną regeneracją i naprawą turbosprężarek a nasz zakres działania obejmuje samochody osobowe, dostawcze, ciężarowe oraz maszyny budowlane.

Najnowszy, zaawansowany technologicznie park maszynowy, oparty na specjalistycznych wyważarkach firmy CIMAT, pozwala nam na regenerację praktycznie wszystkich dostępnych na rynku modeli turbosprężarek, m.in. takich producentów jak: Toyota, Turbo Technologies, Borg Warner, Holset Turbochargers, IHI Turbochargers.

Do napraw używamy tylko części zamiennych najwyższej jakości, które dostarczane są przez naszych stałych dostawców, gwarantujących długotrwałe i bezawaryjne działanie zregenerowanej turbosprężarki. Na nasze usługi udzielamy pisemnej 12-miesięcznej gwarancji bez limitu kilometrów i motogodzin.

Każda turbosprężarka opuszczająca nasz serwis po naprawie posiada certyfikaty wyważenia, kartę gwarancyjną oraz instrukcję jej montażu.

Dodatkowo istnieje możliwość jej odbioru lub pozostawienia do naprawy również po godzinach naszej pracy a nawet w dni wolne od pracy.

Dla klientów spoza regionu oraz z zagranicy proponujemy bardzo korzystne ceny przesyłek kurierskich lub w przypadku powtarzających się zleceń to my ponosimy koszty transportu. Wszelkie szczegóły ustalamy indywidualnie. Większość standardowych zleceń naprawy realizujemy w ciągu 24h od momentu dostarczenia uszkodzonej turbiny do naszej siedziby a w przypadkach szczególnych do 72 godzin. Szczegóły naprawy i jej ostateczny koszt ustalamy zawsze w porozumieniu z Klientem szanując jego czas i pieniądze. Za wykonane usługi wystawiamy faktury VAT/VAT-UE.

Zapraszamy do stałej współpracy m.in. warsztaty i serwisy samochodowe, importerów aut używanych oraz innych zajmujących się profesjonalną mechaniką samochodową, dla których oferujemy specjalne warunki współpracy, które zawsze ustalamy indywidualnie dostosowując naszą ofertę do Waszych potrzeb.

W przypadku klientów indywidualnych prosimy o bezpośredni kontakt z nami.